Styrelse

NBS styrelse består av 11 ledamöter. Du når hela styrelsen genom att skicka mail till styrelse@nasbyviken.se. Söker du kontakt med någon enskild styrelsemedlem har du kontaktuppgifter nedan.

Ordförande

Roger Alm

roger.alm@trygghansa.se

Telefon 070-168 32 63

 

Vice ordförande

Martin Ildring

martin@ildring.com

Telefon 070-772 32 88

 

 Kassör

Håkan Fritz

hakan.ae.fritz@gmail.com

Telefon 070-686 23 04

 

Sekreterare

Peter Wedin

wedin.peter@gmail.com

Telefon 070-999 08 32

 

Ledamot ansvarig för aktiviteter

Robert Westerlind

westerlindrobert@gmail.com

Telefon 072-572 61 02

 

Ledamot ansvarig för klubbholmen

Bruno Mårtensson

bm@martensson.eu

Telefon 070-251 15 11

 

Ledamot ansvarig för klubbholmen

Hans Nordfeldt

hans.nordfeldt@gmail.com

Telefon 070-208 52 30

 

Ledamot (hamngruppen)

Olle Lod

olle@lod.st

Telefon 076-822 42 00

 

Ledamot (aktivitetsgruppen)

Ewa Ståhlbröst

ewst01@handelsbanken.se

Telefon 076-811 89 44

 

Ledamot (hamngruppen)

Anna Bergstrand Graffner

annahgraffner@hotmail.com

Telefon 073-419 59 63

 

Ledamot

Emma Lund

emma.lund@ticmera.com

Telefon 070-988 83 44

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com